flower

Lakás-, ingóságbiztosítás

tiger

"HÁZŐRZŐ" otthon- és életmódbiztosítási akció

Megtakarítási programok

tiger

Az Aranyszárny CLaVis egyszerre szolgálja Ön és családja biztosítási, valamint megtakarításai védelmét, mivel rendkívül rugalmas biztosítási és megtakarítási forma! Kulcs a jövőhöz!

Gépjárműbiztosítások
(KGFB, CASCO)

tiger

Minden autó(s) más. Válasszon Önhöz illő kötelező gépjármű felelősség- és Casco biztosítást!

Hírek

Piacvezető a GENERALI!

tiger

Piacvezető lett az első félévben a magyar biztosítási piacon a Generali-csoport .

Generali Alapítvány

tiger

A Mosolyvadász program azért jött létre, hogy a legapróbb lépésekkel indítsunk útjára egy mozgalmat, amelyben bárki egy-egy apró, kézzel fogható felajánlással teljesítheti hátrányos helyzetű gyermekek konkrét szükségleteit, vágyait.

Dunagyöngye Ügynökség

Dunaújváros és környékére

pályakezdő, vagy több éves biztosítói tapasztalattal rendelkező munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

tanácsadó, vezető tanácsadó

Feladatok:

  • Meglévő ügyfelek teljes körű kiszolgálása, állományápolási feladatok elvégzése
  • Meglévő ügyfeleknek új szerződések értékesítése
  • Az ügyfélkör folyamatos bővítése
  • Rendszeres kapcsolattartás a partnerekkel
  • Képviselet nyitás

Szakmai elvárások:

  • Főiskolai/Egyetemi diploma vagy biztosításközvetítői hatósági vizsga (OKJ-s végzettség)
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
  • Értékesítési tapasztalat, gyakorlat

Személyiségbeli elvárások/ kompetenciák:

  • Igényes üzleti megjelenés
  • Eredmény-, és minőségorientáltság

Amit kínálunk:

  • Karrier indító-, és céljutalék támogatás
  • Erősödő, modern, innovatív multinacionális szervezeti kultúra
  • Stabil jövedelem és versenyképes juttatási rendszer
  • Egyéni karrier utak, fejlődési lehetőségek
  • Piacvezető termékek
  • Közösségi értékek
  • Megbízási jogviszony

Munkavégzés helye: Dunaújváros és vonzáskörzete

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és a fenti feltételeknek megfelel, magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát a csaba.molnar@generali.hu e-mail címre várjuk.